Wystrój wnętrz, Dekoracje, Zdrowie i uroda
wanna marmorin

Jak zaaranżować elegancką łazienkę?

Łazienka dla wielu osób jest ulubionym miejscem odpoczynku. Długa kąpiel po męczącym dniu to szansa na odpoczynek i zregenerowanie sił. Jak zaaranżować elegancką i funkcjonalną łazienkę?

Jej wysokość wanna

Wanna dla wielu osób jest najważniejszym elementem wyposażenia łazienki. W dużym pomieszczeniu możemy pozwolić sobie na umieszczenie wanny wolnostojącej na środku łazienki, co pomoże w nowoczesnej i niebanalnej aranżacji.

Home100 sprawdzony sklep internetowy w którym kupisz produkty do każdej łazienki. Niezależnie od zasobności portfela, każdy znajdzie coś dla siebie

Decydując się na ustawienie wanny wolnostojącej na środku łazienki należy zadbać, by pomieszczenie było duże i przestronne. Wanna marmorin, która jest elegancka i gustowna stanie się najważniejszym elementem wyposażenia.

wanna marmorin

Nowoczesne wanny marmorin najczęściej mają pełne kształty i nie są wsparte na nogach. Nie znaczy to jednak, że jest to jedyna możliwa aranżacja wanny. Nowoczesne wanny wyglądają bardzo elegancko obudowane delikatnymi, małymi kafelkami mozaiki. Dzięki takiej obudowie można zaaranżować harmonijną łazienkę.

Decydując się na łazienkę w stylu retro warto wybrać klasyczną wannę na lwich łapach, która wygląda lekko i delikatnie. Dzięki swojej budowie nie przytłacza pomieszczenia.

Stonowana kolorystyka

Aranżacja łazienki musi opierać się na dobrze dobranej kolorystyce. Jasne kolory powiększą optycznie łazienkę i dzięki temu będzie można pozwolić sobie na niestandardowe rozwiązania.

Wanny marmorin wolnostojące sprawdzą się również w mniejszych pomieszczeniach. Trzeba jedynie pamiętać, by wybrać biały model, który rozjaśni łazienkę.

Ustawiając wolnostojącą wannę w mniejszej łazience nie można ustawić jej na środku, trzeba zdecydować się na ustawienie wzdłuż jednej ze ścian. Takie rozwiązanie pozwoli na otrzymanie ciekawej i niezagraconej przestrzeni.

W większych łazienkach warto postawić na ciekawy kolor obudowy wanny. Czarna obudowa wanny sprawdzi się w białej łazience. Kontrast ożywi pomieszczenia. Brązowa obudowa idealnie będzie komponowała się z łazienką, która wykończona jest drewnem. Kolorową mozaikę można dopasować do każdej aranżacji.