Wystrój wnętrz, Dekoracje, Zdrowie i uroda

Jak zorganizować wesele w stylu rustykalnym?

Wesele w stylu rustykalnym stało się w ostatnim czasie bardzo popularne. Widać to zwłaszcza w mediach społecznościowych. Tak zorganizowane przyjęcie prezentuje się pięknie, naturalnie i swobodnie. W jaki sposób zrobić wesele w stylu rustykalnym? O co należy zadbać?

winietka na wesele rustykalna

Element przewodni – jaki wybrać?

Idealnym motywem przewodnim na weselu rustykalnym okazuje się koronka. Może występować nie tylko na sukni panny młodej. Idealnie zaprezentuje się także na zaproszeniach. Coraz częściej nieodłącznym elementem staje się także rustykalna winietka. Mogą być one wykonane z eko papieru i ozdobione delikatną koronką, która sprawi, że będą wyglądały naprawdę uroczo. To nie tylko sposób na upiększenie stołów, ale także na zapanowanie nad chaosem, który może pojawić się tuż przed wejściem na salę. Oprócz koronki na winietkach rustykalnych na wesele może się ona pojawić na stołach w postaci niewielkich serwetek w starym stylu. Warto jednak zachować pewien umiar i nie stosować motywu przewodniego wszędzie.

Urządzenie rustykalnego przyjęcia weselnego to marzenie wielu młodych par. Wystarczy odpowiednio dobrać motyw przewodni, żeby móc cieszyć się tym naturalnym, przytulnym i delikatnym stylem, który wciąż zyskuje na popularności.