Kategoria: Do łazienki

 • Paradyż Moondust: Nowoczesna Elegancja w Twojej Łazience

  Paradyż Moondust: Nowoczesna Elegancja w Twojej Łazience
 • W jaki sposób dopasować kubki na szczoteczki do wnętrza łazienki?

  W jaki sposób dopasować kubki na szczoteczki do wnętrza łazienki?
 • Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o płytkach imitujących kamień

  Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o płytkach imitujących kamień
 • Ekspozytor do każdej łazienki?

  Ekspozytor do każdej łazienki?

  Jeśli chcesz, aby Twoja łazienka czuła się bardziej przestronna i otwarta, użyj światła i przejrzystości na swoją korzyść. Pomoże to rozjaśnić twoją łazienkę i sprawi, że poczuje się ona większa. Dodaj bardzo duże okno z jasnymi odcieniami lub roletami. Jeśli masz wannę, możesz użyć dużego okna przed nią. Umieść duże lustro na ścianie, która jest…

 • Jakie uszczelki do drzwi prysznicowych wybrać?

  Kiedy tuż po wyjściu spod prysznica od razu czujesz morką podłogę, wówczas jest to znak, że twoje aktualne uszczelki już nie są w stanie tak skutecznie działać, jak wcześniej. Oczywiście przeciekający prysznic nie jest aż tak poważną sprawą, aby spowodowała u nas panikę. Jednak lepiej pozbyć się usterki tuż po tym, jak zauważymy problem. Wiele…

 • Dobre lusterko kosmetyczne, czyli jakie?

  Dobre lusterko kosmetyczne, czyli jakie?

  Każda osoba, jaka dba o dobry oraz zdrowy wygląd, wie, jak istotne jest aby mieć doskonałej klasy lustra kosmetyczne dobrze dopasowane. Jest to szczególnie istotne dla pań, lecz również dla panów Dla tychże, jacy systematycznie się malują, lecz również golą doskonałe jest lusterko do makijażu.

 • Nowoczesne wyposażenie łazienkowe

  Nowoczesne wyposażenie łazienkowe

  Modne i komfortowe wnętrza to nie lada satysfakcja dla właścicieli mieszkania. W sklepach z wyposażeniem dla domu oferowane są rozmaite rozwiązania, które uwzględniają różne oczekiwania. Nowoczesne produkty często łączą w sobie wysoką funkcjonalność z efektownym wyglądem. Warto dokładnie przyjrzeć się asortymentowi, aby wybrać najbardziej optymalne projekty do każdego z urządzanych pomieszczeń.

 • Modne dywaniki łazienkowe

  Modne dywaniki łazienkowe

  Współcześnie planując aranżację swojej łazienki możemy skorzystać z bardzo wielu możliwości. Dostępne na rynku materiały dekoracyjne pozwalają na stworzenie ponadczasowego charakteru w każdej łazience. Ponadto dobierając pasujące do siebie elementy i dekoracje każda przestrzeń może nabrać ponadczasowego piękna. Jednakże warto decydować się na zakup takich dekoracji oraz dodatków, które są zgodne z naszymi upodobaniami.

 • Zalety i wady umywalki wpuszczanej w blat

  Zalety i wady umywalki wpuszczanej w blat

  Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy bardzo popularnym elementem wyposażenia łazienki stała się umywalka wpuszczana w blat. Zanim jednak podaży się za obowiązującą obecnie modą, warto się zastanowić nad tym, czy faktycznie taki model umywalki jest wart zakupu. Jakie są zatem zalety, lecz również wady takiego rozwiązania?

 • Jak prawidłowo zamontować syfon łazienkowy?

  Jak prawidłowo zamontować syfon łazienkowy?

  Wybranie porządnego syfonu do łazienki to dopiero połowa drogi do sukcesu. Aby w 100% skorzystać z jego olbrzymiego potencjału, należy zadbać również o odpowiedni montaż, co niestety nie zawsze jest prostym zadaniem.