Wystrój wnętrz, Dekoracje, Zdrowie i uroda

Karta z menu weselnym

Wesele to wiele godzin szalonej i bardzo intensywnej zabawy, nic więc dziwnego, że kiedy na stole pojawiają się gorące dania, większość gości zasiada do nich z zachwytem. Czasem zdarza się jednak, że gość nieobecny na sali w momencie podawania dania, przegapia posiłek. Aby tego uniknąć, przy nakryciu każdego gościa znaleźć się może gotowa karta z menu na wesele.

Jakie informacje znajdują się w weselnej karcie menu?

Karta menu przede wszystkim służy do poinformowania gości o tym, jakie posiłki będą serwowane podczas całego przyjęcia i w jakich godzinach znajdą się one na stołach. Jeszcze do niedawna, gotowa karta z menu na wesele nie była często stosowana, teraz się to zmienia.

Dzięki temu bowiem goście mogą zaplanować sobie zabawę tak, by zdążyć na gorący posiłek, który postawi na nogi i doda sił podczas szalonej zabawy.

W menu można umieścić nie tylko gorące dania, ale i przekąski, dostępne na stołach w trakcie całego przyjęcia.

Wygląd gotowej karty z menu na wesele

Karta z menu powinna pasować do dekoracji stołów weselnych i wpisywać się w przyjęty motyw przewodni. Nie powinna zajmować zbyt dużo miejsca, aby niepotrzebnie nie zagracać stołu. Warto pamiętać o tym, by była czytelna nawet dla starszych osób.

menu na wesele w stylu boho