Wystrój wnętrz, Dekoracje, Zdrowie i uroda

Odrobinę więcej zachodu

Jeżeli wesele ma być niewielkie, a Państwo Młodzi chcą, aby każdy gość czuł się wyjątkowy warto, aby zająć się każdym z nich osobna rozmową, dobrym słowem i oczywiście podarunkiem. Każdy gość wyjdzie z przyjęcia z poczuciem zaopiekowania trzymając w ręku wyjątkowy, drewniany upominek.

Drewniana pamiątka

Tradycją jest oferowanie gościom ciasta podczas ich wyjścia do domu. Często na weselu trudno jest próbować wszystkiego, dlatego też taka słodka przekąska sprawia im zawsze wiele przyjemności. Pudełka na ciasto weselne (przykład znajdziesz w Z-miłości) jednak zwykle lądują później w śmietniku, a przecież nie musi tak być.

Oczywiście trudno zachować na pamiątkę papierowe pudełka, nawet niezwykle piękne będą umazane ciastem i jest to zwyczajnie niehigieniczne. Warto więc zdecydować się na drewno. Jest to na pewno zdecydowanie bardziej kosztowne niż zakup tekturowych pudełek, ale jeśli budżet na to pozwala to szalejmy.

Pudełka średniej wielkości można zamówić przez internet w stanie surowym lub już ozdobionym, jeśli jednak gości jest mało pokuszenie się o samodzielne przyozdobienie każdej skrzyneczki będzie dodatkowym wkładem w upominek dla gościa.

Już gotowe, ozdobione małą aplikacją obrączek na wieczku i datą ślubu Państwa Młodych można jedynie wyłożyć eleganckim, koronkowym papierem do ciast i umieścić w środku porcję tortu, ciasta weselna i inne słodkości poprawiające nastrój w dzień po zabawie przy suto zastawionym jadłem i napitkiem stole, przy którym często zapomina się własnie o tych wspaniałych słodkościach.