Wystrój wnętrz, Dekoracje, Zdrowie i uroda

Studniówkowy zawrót głowy

Jeśli jesteś tegorocznym maturzystą i nie masz pojęcia od czego zacząć swoje przygotowania do studniówki, dobrze trafiłeś, ponieważ specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty, przygotowaliśmy mini poradnik na temat tego w jaki sposób należy przygotować się do jednego z najważniejszych wydarzeń w całym liceum. 

Studniówkowe savoir vivre 

Z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że studniówka jest w pewnym sensie wydarzeniem publicznym. Wybierając się na tego typu wydarzenie należy liczyć się z tym, że wymagane (a przynajmniej mile widziane) będzie odpowiednie zachowanie. Zatem jak należy zachowywać się na studniówce? Przede wszystkim należy zrezygnować z alkoholu. Wielu licealistów decyduje się na przemycenie pewnej ilości alkoholu. Choć w gronie znajomych jest to z całą pewnością bardzo zabawne, to warto wiedzieć, że takie zachowanie jest po prostu nie na miejscu. Spożywanie alkoholu na studniówkach jest przeważnie zabronione. Pisząc „przeważnie” mamy na myśli to, że zdarzają się sytuacje, w których na studniówce gości alkohol. Jest to jednak zupełnie inna sytuacja, bowiem wtedy jest on dostępny dla wszystkich (warto podkreślić, że tego typu sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko). 

zdjęcie studniówkowego zaproszenia od firmy z-milosci

Kolejnym bardzo ważnym elementem są oczywiście zaproszenia na studniówkę. Jakie zaproszenia sprawdzą się najlepiej? 

Jakie zaproszenia wybrać? 

Zaproszenia są przeznaczone głównie dla nauczycieli oraz pracowników szkoły. Jest to bardzo miły gest ze strony uczniów, którzy chcą w ten sposób podziękować za wspólne trzy lata. Wybór zaproszeń na studniówkę wcale nie jest łatwy. To zadanie przeważnie należy do samorządu szkolnego, jednak nierzadko zdarza się tak, że samorząd szkolny (bądź osoby, które zajmują się organizacją studniówki) wyznacza jedną lub dwie osoby do tego, by zajęły się wyborem zaproszeń. Zaproszenia na studniówkę powinny charakteryzować się elegancją oraz klasą (należy pamiętać, że jest to wydarzenie oficjalne), jednak najdawniejsze we wręczaniu zaproszeń jest to, aby każde z nich zostało doręczone osobiście przez uczniów.