Wystrój wnętrz, Dekoracje, Zdrowie i uroda

Wanna w małej łazience?

Mała łazienka to duże wyzwanie. Okazuje się jeszcze trudniejsza w remoncie, gdy właściciel nie wyobraża sobie łazienki bez wanny. Jakie wanny będą pasowały do niewielkiej łazienki?

Wybierz najkrótszą

Wyposażenie łazienek jest obecnie bardzo szerokie i nawet w tak trudnej sytuacji można znaleźć rozwiązanie. Warto zastanowić się nad wanną narożną. Rozmiary wanien narożnych są niewielkie, a mają większą przestrzeń, w której możemy się zanurzyć .

Wanna w ścianie

Jest to sposób na uzyskanie kilku bezcennych centymetrów. Wnęka w ścianie, w którą wsuniemy wannę zawsze da nam kilka dodatkowych centymetrów. Ma to ogromne znaczenie, gdy brakuje nam 2-3 cm. Wydaje się niewiele, ale czasami taka różnica może zmusić nas do kupna dużo mniejszej wanny, w której kąpiel już wpłynie na nasz komfort. Dodatkowo powstanie wnęka, którą możemy wykorzystać na designerską półkę, która ciekawie oświetlona będzie nie lada ozdobą łazienki.

Wanna z parawanem

Wanny z parawanem to bardzo efektywne rozwiązanie. Wyposażenie łazienek (https://www.camero.pl) w takie rozwiązanie daje dodatkowy komfort kąpieli. Parawan pozawala na używanie wanny tak jak prysznica. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie w rodzinach, w których nie można dojść do porozumienia, które rozwiązanie jest lepsze – wanna czy natrysk. Zaaranżowanie wanny w małej łazience wymaga pomysłu i odrobiny wysiłku, który trzeba włożyć w zaplanowanie, a następnie wykonanie łazienki. Jednak mała łazienka nie skazuje nas wyłącznie na natrysk.