Wystrój wnętrz, Dekoracje, Zdrowie i uroda

Wesele w stylu rustykalnym

Śluby w stylu rustykalnym stają się coraz bardziej popularne w ostatnich latach. Co ciekawe, najczęściej decydują się na nie pary pochodzące z wielkich miast, którym wiejski klimat kojarzy się z zabawą, spokojem i sielską atmosferą. Osoby, które chcą wyprawić wesele w stylu rustykalnym powinny wiedzieć, jak dobrać dekoracje oraz dodatki, by utworzyły one spójną i harmonijną całość.

Co sprawdza się w stylu rustykalnym?

Na początku warto podkreślić, że na atmosferę wesela mają wpływ nawet najdrobniejsze szczegóły, takie na przykład jak zaproszenia ślubne rustykalne -> kliknij tu i zobacz jak wyglądają. Już w momencie ich wręczania goście bowiem mają szansę poczuć wyjątkowy klimat i nastawić się na jeszcze większą dawkę emocji. Jeśli chodzi o styl rustykalny, dominują w nim głównie naturalne materiały, takie jak drewno, mech, płótno, koronka, owoce czy też warzywa. Bardzo ważną rolę odgrywają także światła, pod postacią lampionów, świec czy też dekoracyjnych sznurów.

Nawet najmniejszy drobiazg ma znaczenie 

Pary decydujące się na wyprawienie ślubu w stylu rustykalnym muszą pamiętać o tym, że całość musi być harmonijna i spójna. Zaproszenia ślubne rustykalne, utrzymane w odpowiedniej formie pudełko na obrączki, rustykalne plany stołów oraz stonowane kolory z domieszką zieleni. To wszystko sprawi, że zaproszeni goście poczują się jak w wiejskiej bajce i z chęcią dołączą do tego sielskiego świata. Ślub w tym stylu z pewnością na długo zapadnie w pamięć oraz, to bardzo ważne – będzie pięknie prezentował się na zdjęciach.